02 Nisan 2013

Turkcell Müşteriyi Önemsemiyor, Hattımı Kapattıracağım!

Yıllardır Turkcell kullanıcısıyım,her ay düzenli aynı tarifeyi kullanmaktaydım ! 30 TL yükleme yapıp Turkcell içi 1000 sms ve 10 MB tarifesinden yararlanıyordum,dalgınlığıma gelip TL lerim bitmediği halde tarifemin sona erdiğini düşünüp 1 gün önceden 30 TL yükleme yaptım.Bu mağduriyetimi bugün Turkcelle online yardımdan bildirdim fakat hiç bir şekilde yardımcı olunmadığı gibi kopyala yapıştır cevap şablonları gönderildi.

Kesinlikle müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklılık hiçbir çaba sarf edilmedi. Beni telefondan arayıp bilgi vermelerini istedim,belirttiğim saati 2 saat geçtikten sonra arandım,konuşma karşı tarafın sesi net gelmediği için sağlanamadı ve bir daha aranmadım.Hattımı kapattıracağım.

Esim 74 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi04 Nisan 2013

    Müşterimiz ile 04.04.2013 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimizekampanya tanımlaması hakkında bilgi verildi. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi02 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön