30 Temmuz 2015

Turkcell Müşterisiyle İlgilenmiyor...

Turkcell internetten, telefonla aramamdan ve iletişim merkezlerinden defalarca görüşmeme rağmen tarifemi değiştirmiyor veya herhangi bir tarifeye geçemiyorum. Turkcell kurumsal müşteri danışmanları ilgilenmiyor. İstediğim tarifeye ya da sorun yaşadığım konu ile yardımcı olmuyorlar. Faturalarım yüksek geliyor faturalarımı düşürmek istiyorum yardımcı olunması gerekiyor şikayetçiyim!

Şeyda 95 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi15 Ağustos 2015

    Müşterimizi 14.08.2015 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi30 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön