20 Ocak 2014

Turkcell Müşterisiyim 14 Yıldır Sorun Yaşıyorum!

Yaklaşık 14 senedir Turkcell kullanıcısıyım. Paket değişikliği yaparken 14 yıldır sorun yaşıyorum. En avantajlı tarifeler hiçbir zaman Turkcell'in sadık kullanıcılarına sunulmuyor. Mevcut kullanıcılarına elde var bir mantığıyla yaklaşması Turkcell'e yakışmıyor.

Avantajlı tarifeler için ya hat taşımak, ya hazır karttan geçmek, ya daha önce internet kullanmamış olmak gibi kriterler var. Yıllardır mevcut kullanıcıları en az diğerleri kadar tatmin edecek bir tarife olmamasını kınıyorum!

Özgür 39 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi21 Ocak 2014

    Müşterimiz ile 21.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Mevcut Tarifeler ve Yeni Tarifeler hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi21 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön