28 Mayıs 2014

Turkcell Müşterisinden Onay Almadan Tarife Değiştiriyor.

Şubat 2014 tarihinde sözleşmem sona erdiği için hiçbir tarifeye abone olmadığım gerekçesiyle fatura tutarım neredeyse 2 katına çıkmış durumda. Her türlü reklam,satış,kampanya vs için kısa mesajla bilgilendirme yapan Vodafone'un müşterilerini bu uygulaması konusunda bilgilendiriyor olması gerekir. Üstelik yapılan abonelik sözleşmesine aykırı bir uygulamadır.Sözleşmede bu uygulamanın bahsi geçmemektedir.

Esra 238 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi30 Mayıs 2014

    Müşterimiz ile 29.05.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize tarifesi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi28 Mayıs 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön