03 Şubat 2014

Turkcell Müşterisi Olmayanlar Müşteri Hizmetlerine Bağlanamıyor!

Kısa süre önce kullandığım Turkcell hattımı başka bir operatöre taşıdım. Daha sonra Turkcell aylık paket ücreti 26 TL olan hattıma 95,70 TL fatura kesildiğini mesaj yoluyla bildirdi. Gider ayak faturayı kabartmasını normal karşılayarak içeriğini öğrenmek için müşteri hizmetlerini aradım ancak kampanyalara tuşlamaktan başka hiçbir faydası olmayan bir menü ile karşılaştım. Uğraşlarımın sonucunu alamadım. Lütfen bu duruma açıklık getirecek bir müşteri temsilcisi beni arayıp durumu anlatırsa iyi olur. Zaten anlamsız olan bu durumu iyice kötüleştirip yaklaşık 15 yıllık müşterinizde ve potansiyel müşterinizde nefret duygusu uyandırmayın!

Semih 169 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimiz ile 03.02.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Fatura Tutarı hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi03 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön