Turkcell Müşterilerini Yanıltarak Veri İşleme İzni Alıyor!

Ceren C. |

Turkcell'in ücretsiz müşteri hizmetleri olan 0532 757 2222 tarafından arandım fakat yetişemeden kapandı. Geri aradığımda "Neden arandığınızı öğrenmek istiyorsanız 1'e basınız" diyen mesaj üzerine 1'i tuşladım ve bunun neticesinde "Veri işleme izniniz alınmıştır" sesli mesajını aldım. Böyle yanıltıcı bir yöntemle benim iznimi almış olduklarından rahatsız oldum ve operatöre bağlanmaya çalıştım ki böyle bir şey mümkün değil tabi ki. Aramayı sonlandırır sonlandırmaz da bir SMS aldım "Veri işleme izniniz alınmıştır " diyor.

Hiçbir şeye izin vermediğim halde beni yanıltarak sözde iznimi almış olan yıllardır kullandığım faturalı hattın GSM operatörünü kınıyorum. Gerekli işlemin yapılmasını istiyorum.

Etiketler :

Habersiz İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ceren C.
  25 Mart
  05:12

  hiçbir şekilde geri dönüş yapılmamıştır. Böylesine büyük bir firma bile üç kağıtla müşterilerinden izinler alarak kafasına göre işlem yapıyorsa güvenebileceğimiz bir firma yok demektir. Çok yazık.

 • Ceren C.
  05 Ocak
  15:43

  Beni değil eşimi aradılar, eşim bana yönlendirmesine rağmen beni aramadan şikayeti sonlandırdılar.

 • 15 Kasım
  16:36

  2804569 nolu şikayette belirtilen irtibat numarasından müşterimize ulaşamadık.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Ceren C.
  13 Kasım
  21:54

  Firma tarafıma hiç bir geri dönüş yapmadığı halde buradaki süreci sonuçlanmıştır. 6 yıllık faturalı müşterileri olmama rağmen müşteri memnuyeti anlayışlarını göstermiş oldular.

 • 06 Kasım
  16:00

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.