01 Nisan 2013

Turkcell Müşteri Temsilcisinin Üslubu Rahatsız Etti!

01. 04. 2013 günü 14:00 - 14:15 arası yaptığım görüşmede müşteri temsilcisi olduğu söylenen adamın adı ***. Soyadını bilemiyorum, ama kayıtları incelerseniz zaten ortaya çıkacaktır. Karşısındakinin müşteri olduğunu idrak edememiş birisini nasıl müşteri temsilcisi olarak ise alıyorsunuz anlamakta zorlanıyorum.

Konuşma esnasında bariz biçimde sesinin tonunu artırarak, hakkı olmadığı halde karşı tarafı rahatsız etmiştir. Ben de gereken biçimde kendisini uyarmış bulundum. Konuşmanın seyri esnasında laubali ve kaba konuşmaya devam eden bu şahıs, benim daha önce hiç müşteri temsilcisi ile görüşmemiş olabileceğimi de iddia etmeye kalkmıştır. İlk kez rastladım böyle bir temsilciye.

Barış 42 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi02 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön