20 Ocak 2014

Turkcell Müşteri Temsilcisinin Tavrı Rahatsız Etti!

1 gün önce yeni bir telefon alarak sim kartımın nano boyutta küçültülmesi içi Ankara Tarus AVM'deki Turkcell TİM'e başvurdum ve onlar kartımı kırarak küçülttüler fakat daha sonra telefonuma taktığımda çalışmadığını gördüm. Tekrar yanlarına gidip çalışmadığını söylediğimde hattın bozulduğunu yen bir sim cart almam gerektiğini söyledi. Bunun için ücret ödemem gerektiğini söylediler.

Bende dün bir ücret ödediğimi ikinci kez neden ücret ödemem gerektiğini anlamadığımı ve bu ücreti ödemek istemediğimi söyledim. Müşteri ilişkilerinde duran bayan ilgilenemeyeceğini tavır yapıp oradaki beyefendinin ismini seslenerek sen ilgilen diyerek seslendi. Sadece bu sebepten dolayı 10 yıllık hatlarımı taşıyorum.

Davut 24 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi21 Ocak 2014

    Müşterimiz ile 21.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Simkart Değişikliği ve Ücreti hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi21 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön