19 Ekim 2016

Turkcell Müşteri Temsilcisine Bağlanamıyorum.

Turkcell tarifemi internet hesabımdan değiştirmek istedim, fakat sürekli hata veriyor. Bu nedenle müşteri hizmetleri arayıp müşteri temsilcisiyle iletişime geçerek yardım almak istedim. Fakat müşteri hizmetlerinde karşınıza yapay konuşmada bulunan bir bilgisayar çıkıyor ve sizi asla müşteri temsilcisine bağlamıyor. Hiçbir sorununuzu da çözemiyor. Böyle bir anlayış böyle köklü, kaliteli bir kuruma yakışmıyor.

Murat 112 Okunma

Cevaplar

  • Murat 20 Ekim 2016

    Tarafıma ulaşılıp bilgi verildi. Sorunun çözümü için umarım Turkcell müşteri hizmetlerine telefonla ulaşımda değişikliğe gider ve müşterilerine daha iyi bir hizmet sunabilir.

  • Turkcell Temsilcisi20 Ekim 2016

    Müşterimiz ile 20.10.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi19 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön