01 Ağustos 2015

Turkcell Müşteri Temsilcisinden Azar Şov!

01.08.2015 12:30 -12:38 arası Turkcell faturalı hatlara bakan bölümden Z**** Hanım ile bir görüşme yaptık. Bu kaydın dinlenmesini, müşteri temsilcinizin sert çıkışını ve azar şovunu dinlemenizi çok isterim. Bilgi almak istediğim konuda bana bilgi verilemeyeceği konusunda anlamış olmama rağmen saf muamelesi yaptığını ve yanlış üslupla müşterisini etkin dinlemeden ezbere akış gösteren bu konuşma sizin yani Turkcell 'in ne kadar yanlış seçim olduğunu bir kez daha anlattı bana. Teşekkürler müşterisine sadece ''reklamlarda yardımcı olan, reklamdan öteye gidemeyen! '' Turkcell.

Duygu 147 Okunma

Cevaplar

 • Duygu 11 Ağustos 2015

  Teşekkür yok. Çalışma arkadaşlarını iyi seçmeliler.

 • Duygu 11 Ağustos 2015

  Güzel.

 • Turkcell Temsilcisi08 Ağustos 2015

  Müşterimiz ile 08.08.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi01 Ağustos 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön