10 Şubat 2014

Turkcell Müşteri Temsilcisi Telefonu Yüzüme Kapattı!

Bugün saat 10:14'te 5327570222 numaralı telefondan tarafıma bir arama yapıldı. Kampanya ile ilgili bir bilgilendirme olduğunu söyledi müşteri temsilcisi. Bende dinlemek istedim. Müşteri temsilcisi bilgileri aktardı. Bende kullandığım tarife de bu belirttiğinizden daha uygun zaten der demez telefon yüzüme kapandı. Turkcell gibi bir firmaya böyle şeyler yakışıyor mu? Telefonu yüze kapatmak ne demek? Markaya duyulan sempatiyi azaltan bir olay bu. Lütfen konuyla ilgili gerekenler yapılsın.

Mustafa 689 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterimizi 12.02.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi10 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön