05 Nisan 2013

Turkcell Müşteri Temsilcisi Şikayetime Yapılan Dönüş!

Müşteri hizmetlerinde çalışan O. denen birisini çağrıda bana kötü muamele yaptığım için şikayet ettim. Talebi açtığım müşteri hizmetleri beni iki gün sonra aradı. Mesai arkadaşının beni arayıp konu hakkında savunma yapması ne kadar doğrudur ?

Çağrının dinlenip dinlenmediği bile şüphelidir. Aynı müşteri hizmetlerinin beni araması manidardır. Hiçbir şekilde doğru düzgün kontrol edilmeden kendi aralarında çözüm ürettikleri aşikardır. Bu çağrının dinlenip adam akıllı incelendiğinden şüpheliyim. Yetkili birisi bu çağrıyı dinlemedi.Şikayete dönen bayandan ve O. dan şikayetçiyim.

Mehmet 27 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi09 Nisan 2013

    Müşterimizi 09.04.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi07 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön