17 Haziran 2016

Turkcell Müşteri Temsilcisi Hatası!

Yaklaşık 1 ay öncesine kadar ek 8 GB paket aldım ve fatura kesin tarihine kadar kullanacağımı otomatik yenilenmemesini ilettiğim halde faturama 90 TL yansımış! Halbuki bu hep yaptığım bir işlem olduğundan dolayı fatura kesimine kadar en fazla ödeyeceğim tutar yaklaşık olarak 40 TL oluyor ya da daha az! Burada mağdur durumda kaldım ve müşteri temsilcisinin hatası yüzünden fazladan para ödeyeceğim! Bu Turkcell gibi bir firmaya hiç yakışmıyor. Bu durumun en kısa zamanda çözülmesini talep ediyorum.

Kaan 88 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi20 Haziran 2016

    Müşterimiz ile 20.06.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize internet paketleri ve fatura detayı hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi17 Haziran 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön