19 Nisan 2013

Turkcell Müşteri Temsilcisi Belgeleri Okumama İzin Vermedi!

Bayinizde C. bana imzalattığı belgeleri o anda okuma şansı vermedi yada bunu okuyup ta karar verin demedi çıkarılan evraklarda sürekli imzalayın bölümünü imzalattı ayrıca sizin temsilciniz ne işe yarıyor beni bilgilendirmeyecekse kalitenizi düşürmek istiyorsanız böyle temsilcilerle (C.) çalışmaya devam edin ben sizin reklamınızı yapıyorum yapacağımda bana kimsenin dönüşü ve çözümü olmadı sizden yukarıda yazmış olduğunuz taahhütname de yer alıyor demişsiniz ben bunu istememe rağmen 20 gündür ne sizden nede bayinizden alamıyorum benim sözleşmemi niçin saklıyorsunuz altına imza attığım sözleşmemi istiyorum okuyup hakkımı arayacağım.

Habib 56 Okunma

Cevaplar

  • Habib 25 Nisan 2013

    Sözkonusu beni bu duruma düşüren çorum e market te çalışmakta olan c...r isimli temsilcinizle görüşülmeden ve banada dönüş yapmadan bilgi verilmeden neden cevabınızda sözkonusu kişiyle görüşülüp banada bilgi verdiğinizi yazıyorsunuz anlamıyorum 2 şikayetimdede aynısını yaptınız lütfen böyle bir durumda taraflarla konuşup görüşüpte bilgi verildiğini yazarsanız daha doğru olur aksi taktirde bu böyle devam eder ve uzar gider siz görüşüpte bilgilendirirseniz çözüm yolu bulursanız ben bizzat kendim gerekeni yazarım firma sorunumu çözdü banada bilgi verdi deyip teşekkür etmesinide bilirim lütfen bu konuyu dikkate alın geçiştirmeyin aksi taktirde çözülene kadar devam edeceğim peşini bırakmayacağım

  • Turkcell Temsilcisi23 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön