27 Ocak 2014

Turkcell Müşteri Temsilcileri Yetersiz!

1 gb Destek internet paketi kullanıcısıydım. 11 ocakta Turkcell'i aradım paketimin yetersiz olduğunu söyledim. Operatörün yönlendirmeleri ile mesaj atarak 1 gb'ın iptali ve 2 gb'ın başlaması işlemini yaptım ancak aradığımda sistemde problem yaşandığı ve işlemi tekrarlamam gerektiğini söylediler tekrarladım.

Fatura tarihimden önce tekrar aradım bana bu defa farklı bir şekilde ocak 24'de bu işlemi yaparlarsa 25 ocakta kesilecek faturamda hem 1 gb hem 2 gb'ın faturası yansıyacağı için 24 ocakta iptal etmemi 25 ocakta tekrar mesaj yolu ile paket isteği yapmamı söylediler onu da yaptım ve 1 gb paketim iptal oldu ve 2 gb tanımlanmadı. Şimdi de diyorlar ki yeniden rapor al TİM'e götür yeni pakete geç!

Kemal 31 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön