22 Ekim 2016

Turkcell Müşteri Temsilcileri Yanıltıyor...

Bundan iki üç gün önce Turkcell tarafından arandım. Telefonda görüştüğüm müşteri temsilcisi yıllık sözleşmemin bitmek üzere olduğunu istersem yeni ve başka bir tarifeye yıllık sözleşme ile 45 liraya 6 GB internet 1000 dk ve 1000 SMS'den faydalanabileceğimi söyledi. Bende o an çok müsait olmadığımı ben müsait olunca onları arayıp böyle bir kampanyadan yararlanmak isteyebileceğimi söylediğimde tabii ki cevabını aldım ama sonradan aradığımda benim bu kampanyadan yararlanamayacağımı söylediler. Sonuç olarak Turkcell gibi büyük bir firmaya bu hiç yakışmadı.

Soner 55 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi31 Ekim 2016

    Müşterimizi 27.10.2016 tarihinde GSM numarasından aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Soner30 Ekim 2016

    Önceki görüşmelerimiz dinlenerek dönüş yapacağız denildi sonra ne arayan var ne soran yine ben aradım ama ses kayıtlarının dinlendiği öyle bir konuşmanın geçemediğini söylediler. Bende dinleyebilir miyim diye sorduğumda hayır cevabını aldım. Böyle bir konuşmanın olduğunu kabul etmiyorlar. Bilinçli veya bilinçsiz bir şekilde. Yazık çok yazık

  • Turkcell Temsilcisi22 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön