Turkcell Müşteri Temsilcileri Yanıltıyor!

Naz C. |

Beni aradılar bir gün illa telefon vereceğiz hediyedir yıllarca bizimle olduğunuz için hak kazandınız dediler. 2 sene boyunca Turkcell'de kalmanız taahhüdü karşılığı size telefon hediye etmek istiyoruz dediler. Ben de üstüne basa basa sordum dedim ki faturama herhangi bir şey yansımayacak değil mi şeklinde. Cevap çok netti asla hayır dediler sadece ilk ay bilmem ne vergisi yansıyacak dediler ben de kabul ettim. Telefonda ne duyduğumdan o kadar emindim ki sözleşmeyi de imzaladım. Sonra bir baktım fatura çok artmış, inceledim baktım ki her ay telefon için para kesiyorlar. Gerçekten "hediye"etmişler. Aradım hakkımı aradım güya telefon konuşmaları dinlenmiş de bana ücretten bahsetmişler.

Etiketler :

Bilgilendirme Cihaz Kampanya

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Naz C.
  24 Aralık
  15:27

  İnceleme yapıldı tabi cevap da verildi ama hep boş laflar. Ben de dinliyim o zaman ne konuşulmuş. Ben bu kadar üste çıkma görmedim yazıklar olsun size

 • 24 Aralık
  13:38

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 09.09.2014 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 24 Aralık
  11:32

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.