29 Ocak 2014

Turkcell Müşteri Temsilcileri Nasıl Konuşulacağını Bilmiyor!

Turkcell müşteri hizmetlerini aradığımda hattımın aramalara neden kapandığını öğrenmek istediğimde karşıma çıkan müşteri temsilcilisi ve o da yetmezmiş gibi bir de tabiri caizse ekip liderinin ukalaca konuşma tarzı yardımcı olmamaları Turkcell gibi büyük bir şirkete yakışmadı. Böyle saygısızlık merdiven altı şirketlerde bile görmedim. Bunu nasıl telafi ederler bilmiyorum ama en kısa süre içerisinde platinum olan hattımı bireysel saygısız müşteri temsilcileri yüzünden iptal ettireceğim!

Cansu 47 Okunma

Cevaplar

  • Cansu 02 Şubat 2014

    Evet görüşüldü ama size gerek kalmadan platinium musteri hizmetlerinden yasin bey zaten yardımcı olmuştu yani sizin çözmüş olduğunuz bir sorun yok ortada. Telefon alma konusundada keşke siz yardımcı olsaydınız.

  • Turkcell Temsilcisi02 Şubat 2014

    Müşterimiz ile 29.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi29 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön