22 Nisan 2015

Turkcell Müşteri Temsilcileri Birbirlerini Yalanlıyor!

Nereden başlayayım bilmiyorum ama Turkcell müşteri hizmetleri bugün sabah üç dört kişiyle görüştüm söylediklerini bir başka müşteri hizmetlerine söyledim hepsi birbirini yalanlıyor. Bunlara nasıl güveneceğiz? İnanın şu cihaz kampanyası bitse hemen başka kuruma geçiş yapacağım...

Mesela cihazla beraber 300 dakika 300 SMS 300 MB internet yetmedi 5.6 ay kullandım 15 gün önce tarife değişikliği yapdim 500 dakika 4gb 1000 SMS şimdi farklı pakete geçmek istiyorum. Hattın yasal sahibi araması gerekli önceden sormadınız da şimdi niye soruyorsunuz? 500 dakika paketi var dediler 10 gün önce şimdi yok herkes birbirini yalanlıyor ayıp ya!

Kadir 455 Okunma

Cevaplar

  • Kadir 23 Nisan 2015

    Detaylari ile bilgi verildi dogrudur ama yukarda yazdigim olay müşteri hizmetlerinin daha önce 4kisi konusup hepsi farklı ve birinin laflarini yalanliyorlar ve eski pakete gecmek istediğimde hayır geçiş yok gecerseniz fazla para oderseniz diyipde hafifden ses tonumu yukseltince tamam bir saniye dogrudur geçiş hakkiniz demesi ayipp sadece ayıp insanlar okusun ogrensinn

  • Turkcell Temsilcisi22 Nisan 2015

    Müşterimiz ile 22.04.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize tarife değişikliğinin cihazlı kampanyalarda hat sahibi ile yapıldığı , tarifesinde hangi paketlere geçebileceği , tarife detayları , devir ve cihazlı kampanya iptali hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi22 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön