26 Ocak 2016

Turkcell Müşteri Nasıl Kaybedilir?

15 yıldır Turkcell kullanıyorum ve bu güne kadarda herhangi bir sorun yaşamadım. İki gün önce telefonumun şarjı bitti ve şarja taktım. Telefon şarj olduktan sonra açtım ve Turkcell mesaj yağmurları başladı. 1 GB internet kaldı, 700, 500, 300 ve bitti. Sonra da ben zor durumda kalmayım diye 2-3 defa arka arkaya internet paketi almış telefon. Telefonumun kapalı olduğu saatler arasında telefonum ortalama 1.5 GB - 2 GB internet kullanmış. Turkcell' deki hanım diyor ki; çok kısa süre içinde bitmiş, muhtemelen görüntülü görüşme yapmışsınız diyor. Neden müşterisine inansın ki Turkcell, cihaz doğruyu söyler.

Cihan 51 Okunma

Cevaplar

 • Cihan 26 Nisan 2016

  Buraya dönüş yapacağız demekle olmuyor, 4 ay oldu. Hani dönüş yapıyordunuz?

 • Cihan 09 Şubat 2016

  25.01.2016 da bana verdiğiniz bilgiyi zaten yukarıda yazdım. Verdiğiniz cevapla müşterinizle ne kadar ilgili olduğunuz aşikar.

 • Turkcell Temsilcisi28 Ocak 2016

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 25.01.2016 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi26 Ocak 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön