06 Ocak 2016

Turkcell Müşteri Memnuniyetsizliği.

Aradan geçen tam 14 ay sonra Turkcell her konuşmamızda kullandığım cihazın Samsung Galaxy S5 olduğunu biliyor olmasına rağmen 31.12.2015'te bana cihazımın mobil imza için uygun olmadığı bilgisini verdi. Peki şimdi soruyorum; madem uygun değil neden bana bu cihazı satarken söylemediniz? Ya da neden benden bunun ücretini aldınız?

Cihazın test süresinde olduğunu söylediniz peki süre ne kadar diyorum onu bilmiyorum diyor Turkcell bana peki bilen servise beni bağlayın diyorum bağlayamıyorum diyor peki siz bağlanın beni hatta bekletin cevabı bana iletin diyorum bağlanamıyorum. Özetle gerçekten Turkcell'i olduğum için çok mutluyum böyle güzel işini yapan müşteri temsilcileri beni onore ediyor!

Duygu 418 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi14 Ocak 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi06 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön