28 Mayıs 2015

Turkcell Müşteri Memnuniyetsizliği!

Ortalama 5 yıldır Turkcell platinum müşterisi olmama rağmen Turkcell'in kestiği gereksiz ücretlerden sıkıldım, yoruldum, bıktım. Turkcell deki en özel tarife gibi görünmesine rağmen kestikleri gereksiz ücretler (akıllı fatura ücreti, açık olan hattı fatura tarihi geçtiği için açma ücreti gibi benzeri) Bence buna çözüm bulunmalı biz halk olarak her şeyin farkındayız.

Serden 185 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi28 Mayıs 2015

    Müşterimiz ile 28.05.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi28 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön