11 Şubat 2014

Turkcell Müşteri Memnuniyetini Umursamıyor.

Turkcell'e resmen son 7-8 ay içerisinde yakın bir bağımız varmış gibiyiz. Artık Turkcell kendisinden o kadar çok bıktırdı ki 1 tl bile Turkcell'e fazladan ödemek istemiyorum. Sağ olsunlar zorla Platinumdan çıkarttılar. Dedim her halde artık normal olur ayrıcalıklı işlemleri görmem yaşamam, dakika bir gol bir oldu. Benim haberim olmadan faturama otomatik işte 5 liraya sms atarsan 100 sms gibi şeyler tanımlanmış. Şu ana kadar hiçbir kurumdan şikayetçi olmadım Turkcell dışında ancak Turkcell son aylarda çalışma politikasını müşteri memnuniyetsizliğine dayalı ilerlemeye başladı. Ben Turkcell kullanma konusunda ne kadar inat etsem de Turkcell benim onları tercih etmemi istemiyor mu acaba?

Emre 40 Okunma

Cevaplar

  • Emre14 Şubat 2014

    İnceleme yapıyosunuz faturanızdan düşülmüştür diye bilgi veriyorsunuz. Faturamı kontrol etmesem hem o 5 tl faturama yeniden yansıyor. Hemde yeni dönem faturamada iptal etmeme rağmen yansıtılıyor. turkcell dalga mı geçiyor ? Nasıl bir çalışma şekliniz var acaba merak ediyorum ?

  • Turkcell Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön