09 Eylül 2013

Turkcell Müşteri Memnuniyetini Önemsemiyor!

6 senedir Turkcell kullanıcısıyım. Daha öncede defalarca problem yaşadığım Turkcell'i kullanmaya devam ettim. Faturalıda problem yaşayınca faturasız kullanmaya başladım. Numara değişikliği talebinde bulundum. Ben yaptım 700 dk'dan yararlanıyordum. Yeni kontör yüklemiştim.

Tanımlattığım 700 dk'yı numara değişikliği yaptığım hatta tanımlatılmasını istedim. Tabi ki her zaman ki olumsuz cevap aldım. Müşteri memnuniyeti adına yapılabilecek bir işlemdi ki ben Turkcell'e defalarca sorun yaşadım kayıtlarda da var.

Buna rağmen kullanmaya devam ettim ve hakkım olanı istedim.Müşteri memnuniyeti adına yapılabilirdi. Şimdi dakikalarımı kullanıyorum.Operatör değişikliği yapacağım.

Demet 20 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi12 Eylül 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 02.09.2013 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön