01 Mart 2014

Turkcell Müşteri Memnuniyeti Yok!

Turkcell ile kontrat yaparken 40 kere düşünmek gerekecek; İzmir Agora AVM'deki Detel Elk. firmasından adıma kayıtlı 0533190**** no'lu hat ile Turkcell vınnı 12.05.2013 tarihinde aldığımda kontrattan cayma halinde 108,00 TL modem ücreti alınacağı belirtilmişti.

Yazın 2-3 ay kullandıktan sonra ihtiyacımızı karşılayamayan Turkcell vınnı defalarca iptal ettirmek istediğimde 179,00 TL ve 200,00 TL gibi cayma ücret tarafımdan istendi.

Kontratsız 4 GB 39,00 TL iken niçin bu kadar cayma bedeli isteniyor? Turkcell kendine güvenemiyor mu? Yoksa hizmetini karşılayamadığında nasıl olsa istediğimi yaparım mı? Aynı satırları Turkcell'e defalarca yazmama rağmen kontrat var deyip mağduriyetimi gidermedi.

Tuncay 144 Okunma

Cevaplar

 • Tuncay16 Ağustos 2014

  Artık rahatım. TURKCELL ile ilgili hiç bir hizmeti satın almıyorum. İyi ki TEKEL değil.

 • Tuncay23 Mart 2014

  Turkcell'in müşteri memnuniyetine önem vermezliği, vurdumduymazlığı geçmişte Vestel Buzdolabında yaşadıklarımı hatırlattı. Çözümsüzlükler kafamı devamlı meşgul etmektense o Vestel no-frostuma hurdacıya vererek kurtuldum. Şu günlerde de TV alacağım ama, Vestel ve yan ürünleri karşıma çıktığında geçmiş de yaşadıklarım aklıma geliyor. Turkcell'de "Şikayet Varı" da dinlemeyen bir kurum olarak mağduriyetleri sonuçlandırmayan standart içi boş CEVAP'larını verebilir, ancak evde olsun, yakın aile çevremde olsun Turkcell kullanan yok, uzun sürelerde olmayacak.

 • Tuncay05 Mart 2014

  Kontrat (Sözleşme) yapıldığında tarafıma söylenenlerle, daha sonra ki günlerde ihtiyacıma karşılayamadığından iptal ettirmek istediğimde TURKCELL ağır müeyyideler uygulamıştır. Turkcell'in şahsıma hiçe sayarcasına; kontrat var diye, kullanmadığım hattan aylardır aldığı para, Turkcell'e yar olmasın.

 • Tuncay01 Mart 2014

  Standart cevap. Verilenler cevaplarda kontratınız var affedersiniz... ödeyeceksiniz durumunda kaldım. Hayır şimdiye kadar kontrat yaptığımız AVEA, Uydunet vb. hiç böyle birşey ile karşılaşmamıştım. Hayırlısı ile 12.05.2014'ten sonra bir daha TURKCELL ile işim olmaz.

 • Turkcell Temsilcisi01 Mart 2014

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 26.11.2013 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön