29 Haziran 2015

Turkcell Müşteri Memnuniyeti Sıfır!

Turkcell güncellenen Mobil TV uygulamasıyla resmen müşterilerin gözünde çok değersizleşti. Yeni mobil TV paketi güncellemesinden alınan data ücreti tam bir fiyasko. Mobil TV paketi resmen şu şekilde oldu;
Bir yolcu otobüsüne biniyorsunuz bilet atıyorsunuz binme bedeli olarak ama arkasından şoför biletin yanında sizden benzin parası'da istiyor.

Şu an Turkcell müşteri memnuniyeti seviyesi tıpkı bu şekil olmuş durumda. Müşteri memnuniyeti Turkcell'in hiç umurumda değil. Arayıp görüşlerinizi taleplerinizi gerekli birimlere bildiriyoruz diyorlar sonra ne arayan ve var ne de soran. Kısacası Turkcell'de müşteri memnuniyeti sıfır.

Fuat 221 Okunma

Cevaplar

  • Fuat29 Haziran 2015

    Müşteri memnuniyeti ile ilgili çözüm üretmiyorsunuz... Bana para göz politikanızdan değil çözümü nasıl bulurum müşteriyi nasıl memnun ederim bunlarla gelin. Bana güncellediğiniz programın içeriğini ilgili bilgi değil hangi içerikten memnun kalırsınız sizin için ne yapalirizle gelin. Formatileden Klasik klişe aramalarla gelmeyin. Paketin içeriğini zaten biliyorum arayıp tekrardan bunla ilgili bilgi veriyorsunuz sonra biz size dönüş yaptık diyorsunuz... .Yeter bıktık sizin aç gözlülüğüzden fırsatçılığınızdan

  • Turkcell TV Temsilcisi29 Haziran 2015

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 05.06.2015 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell TV Temsilcisi29 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön