Turkcell Müşteri Memnuniyeti Sıfır!

Fuat Y. |

Turkcell güncellenen Mobil TV uygulamasıyla resmen müşterilerin gözünde çok değersizleşti. Yeni mobil TV paketi güncellemesinden alınan data ücreti tam bir fiyasko. Mobil TV paketi resmen şu şekilde oldu;
Bir yolcu otobüsüne biniyorsunuz bilet atıyorsunuz binme bedeli olarak ama arkasından şoför biletin yanında sizden benzin parası'da istiyor.

Şu an Turkcell müşteri memnuniyeti seviyesi tıpkı bu şekil olmuş durumda. Müşteri memnuniyeti Turkcell'in hiç umurumda değil. Arayıp görüşlerinizi taleplerinizi gerekli birimlere bildiriyoruz diyorlar sonra ne arayan ve var ne de soran. Kısacası Turkcell'de müşteri memnuniyeti sıfır.

Etiketler :

Bilgilendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fuat Y.
  29 Haziran
  17:27

  Müşteri memnuniyeti ile ilgili çözüm üretmiyorsunuz... Bana para göz politikanızdan değil çözümü nasıl bulurum müşteriyi nasıl memnun ederim bunlarla gelin. Bana güncellediğiniz programın içeriğini ilgili bilgi değil hangi içerikten memnun kalırsınız sizin için ne yapalirizle gelin. Formatileden Klasik klişe aramalarla gelmeyin. Paketin içeriğini zaten biliyorum arayıp tekrardan bunla ilgili bilgi veriyorsunuz sonra biz size dönüş yaptık diyorsunuz... .Yeter bıktık sizin aç gözlülüğüzden fırsatçılığınızdan

 • 29 Haziran
  14:41

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 05.06.2015 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 29 Haziran
  11:24

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.