08 Temmuz 2016

Turkcell Müşteri Memnuniyeti.

Genç Tarife 15 TL ve üzeri yükleme indirimi diye dakika tanımlanmış hattıma gelen mesaj içeriğine dikkat etmediğim için ve heryöne konuşma yazdığı için gaflete düşüp konuşuyorum ve bir bakıyorum -15 TL olarak düşmüşüm. Ben herhangi bir uyarı almadım nereden bileceğim -15 TL kadar gideceğini. Müşteri hizmetlerini arıyorum yetersiz bakiye diye arama yapamıyorum ve gün içerisinde mağdur oluyorum fakat Turkcell gibi bir operatörü aradığım halde hiçbir şekilde müşteri desteği sağlanmıyor ki konuyla ilgili haksız olsam dahi senelerin Turkcell müşterisi olarak daha farklı bir yaklaşım beklerdim.

Yazık ki yanlış operatör seçmişim. Bu yazdığım metnin aynısını kopyalayıp sosyal medyada paylaşıp Turkcell hattımı da iptal edeceğim mesele 15 TL değil müşteri memnuniyeti.

İsmail 78 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi11 Temmuz 2016

    Müşterimizin BTK'ya ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 09.06.2016 tarihinde e-posta ile bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi08 Temmuz 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön