06 Ekim 2016

Turkcell Müşteri Mağduriyeti!

Eylül ayının fatura tutarının iki kere ödenmesinden kaynaklı fatura bedelinin iade edilememesi, ayrıca ben arıyorum ben mailler gönderiyorum ben koşturuyorum daha ne anladım Turkcell memnuniyetimden övdüğüm tavsiye ettiğim Turkcell'in beni bu kadar mağdur etmesi gerçekten sinir bozucu. Kısacası gelin sizi kendi paranızla mağduriyetinizle rezil edelim diyorlar. Bir telefon aldım arızasından tüketici heyetinin para iadesi derken onu alırken süründüm şimdi de bu. Turkcell'in büyüklüğü güvenirliği müşteri memnuniyeti nerede ya daha kaç gün bekleyeceğim kendi para mı bana geri vermeleri için yazık ya gerçekten de yazık. Mağduriyetimin giderilmesi için suç duyurusunda bulundum. İnsanları bu kadar uğraştırmak tercih ettiği için bu kadar süründürmek yazık.

Derya 128 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi07 Ekim 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 28.09.2016 tarihinde SMS ile bilgi verilmiştir. İlettiğiniz başvurunuzu değerlendirdik. Talep ettiğiniz iade ile ilgili tüm işlemlerinizi gerçekleştiriliyoruz, hesabınıza iade 7 is günü içinde gerçekleşecektir. Iyi günler dileriz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Derya06 Ekim 2016

    Belirttiğiniz müşteri hizmetlerinizle bir den fazla görüştüm verdiğiniz yetki kısıtlı olduğu için yardım olabilecekleri kadar oldular. Böyle büyük firma ama müşteri memnuniyeti sorun çözümü sıfır yazık

  • Turkcell Temsilcisi06 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön