11 Ekim 2016

Turkcell Müşteri Kovma Hizmetleri!

Dün Turkcell aboneliğimi sonlandırmak ve bilgi almak için aradığım müşterin temsilcisi olduğunu iddia eden zat neden aboneliğimi iptal ediyorum hiç sormuyorsunuz deyince yüzüme telefonu kapattı. Bu çalışanınız benim fatura paramla maaş aldığına göre kime gider yapıyor. Ne ara bu kadar müşteri ile ilgilenmeye bir şirket oldunuz. Bu saygısızlığın bedelini istiyorum...

Fethi 109 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi12 Ekim 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi11 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön