04 Mayıs 2015

Turkcell Müşteri İlgisizliği!

Turkcell Online işlemlerden 20.04.2015 tarihinde yanlış numaraya yükleme yaptım, aynı gün çağrı merkezini aradığımda konuyu bildiren ekran görüntüsü ile mail gönderin dendi. Maili gönderdim halen tarafıma geri dönüş yapılmadı. Acilen geri dönüş bekliyorum.

Cavidan D. 237 Okunma

Cevaplar

 • Cavidan D.13 Temmuz 2015

  Merhaba; Halen bilgi vereceksiniz şaşkınım, ilettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

 • Cavidan D.10 Mayıs 2015

  Merhaba; Tarafıma ulaşıldı. Sorun zamanla çözülecek, teşekkür ederim. İyi Çalışmalar dilerim...

 • Cavidan D.10 Mayıs 2015

  Merhaba ulaşılamayan Turkcell, bugün aradık ulaşamadık şeklinde mail göndermişsiniz, telefonda arama yok! Cep telefonu tekrar mail olarak gönderdim. Hatta 30 TL geri yüklendiğinde derhal farklı operatöre geçiyorum. Biraz hızlı yüklenirse sevinirim.

 • Cavidan D.07 Mayıs 2015

  Merhaba; mail olarak size şikayetimi gönderdim. Müsait olmadığım için telefona cevap veremedim. Tekrar mail ile veya 532 arayın şeklinde mail göndermişsiniz. 532 müşteri hizmetlerini aradığımda mail ile tarafıma bilgi verildiğine dair bilgi paylaşıldı. Sizinde gönderdiğiniz mailde arayın deniyor, konuyla ilgili bir bilgilendirme yapılacakmı tarafıma?

 • Turkcell Müşteri Temsilcisi07 Mayıs 2015

  Müşterimizi 07.05.2015 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Müşteri Temsilcisi04 Mayıs 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön