29 Mayıs 2014

Turkcell Müşteri İadelerine İnternetten Başvuru Yapılamıyor!

530951**** numaralı hattımın geçen yıl aboneliğini feshettim;23.05.2014'te gelen postada tarafıma iade edilmesi gereken bir tutar olduğunu ve bunu için www.turkcell.com.tr'den iade talebinde bulunmam gerektiğini yazıyor.İnternetten talepte bulunamıyorum,bilgileri doğru girmeme rağmen, "Bu hatta ait iade bilgisi bulunamamıştır" gibi uyarılar çıkıyor;internet sayfasından yapılamıyorsa ödenecek olan iadeyi nasıl alacağım?Ayrıca turkcell.com.tr'ye giriş yapmak istediğimdeyse giriş yapamıyorum.Turkcell müşterilerine önem ver lütfen!

Melda 321 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi30 Mayıs 2014

    Müşterimiz ile 30.05.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi29 Mayıs 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön