Turkcell Müşteri Hizmetlerinin Vurdum Duymazlığı!

Gürsel A. |

1 haftadan daha uzun süre önce kurumsal hattımın sözleşmesinin bitmesi üzerine sözleşme yenilemek için aradılar. Görüşme esnasında faturama ek yapıp iPhone 6 Plus için fiyat konuşup onayladım. 1 haftadır gelen giden yok ne telefon getirdiler ne de dönüş yapıyorlar.

iPhone'a gelen zamlar yüzünden güncelleme yapacaklarmış. Telefon aldım diye elimdeki telefonu da sattım. Hattımın da yeni bir tarifeye geçtiğini sanmıyorum. Faturam geldiğinde iPhone vermeden parasını alacaklarını düşünüyorum. Mağdur duruma düşürüldüm telefonumdan da oldum...

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Cihaz Kampanya

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Mayıs
  10:47

  Müşterimiz ile 27.05.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Gürsel A.
  25 Mayıs
  16:57

  Ben her gün müşteri hizmetlerini arıyorum. Kurumsal olduğu için sadece kurumsal müşteri hizmetlerinden bakıyorlar. Kurumsal müşteri hizmetleri ben arkadaşları yönlendiriyorum bugün gelecekler diyor her görüştüğümde fakat ne gelen ne giden ne de bilgi veren var. Otomatik cevabı yazıyorsunuz bide utanmadan. Sanki biyerleri arayıp bilgi alabilsek buraya şikayet yazcak değiliz

 • 25 Mayıs
  16:53

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.