21 Ocak 2014

Turkcell Müşteri Hizmetlerinin Komik Cevabı!

Turkcell'e yazmış olduğum haksız fatura konulu mesaja gelen komik cevap=Üzgünüz efendim(üzüldükleri ses tonlarından belli oluyor)ama tarife değişikliğinde 1.dakikalık kullanımlarınız dahi faturanıza mevcut paketiniz olarak yansıtılır diyorlar. Zaten başka bir cevap beklemiyordum ya.

Bilseydim sayın Turkcell'den izin alır da sonra hattımı taşırdım.Allah'tan 54 tl'lik kamu tarifesi kullanıyordum da ucuz yırttık. Turkcell'i bu cevabından dolayı yine kınıyorum. Kınamaya da devam edeceğim. Müşteri hizmetlerinde çalışanları değil, Turkcell yönetimini kınıyorum.

Bekir 97 Okunma

Cevaplar

  • Bekir 22 Ocak 2014

    ödedim haksız faturanızı, yani 54.08 tl yi ödedim ama hakkımı da helal etmiyorum.Soruyorum size türkcell.Bir kiracı daire kiralıyor 1 yıl oturuyor ve yıl bittikten sonra fazladan 3 gün oturunca 1 aylık kiramı ödüyor.kaldı ki ben taahhütlü bir tarife de kullanmıyordum.Firmalar ürün sattıklarında belli bir süre sonra üründen memnun kalınmazsa koşulsuz şartsız iade kabul ediyorken,sayın turkcell yıllarca kendi abonesine tarife değişikliğinde 3 gün için 1 aylık fatura yansıtılıyor.kınıyorum.kınıyorum turkcell i kınıyorum. müşteri hizmetlerinde çalışanlar beni arıyor hep aynı şeyi söylüyorlar ama müşteri menmuniyeti yok.TURKCELL zengin olacaksan 54.08 tl ile zengin ol ama hakkımı helal etmiyorum.bunu yazmaya da devam edeceğim bıkmadan usanmadan her ortamda yazmaya devam edeceğim.

  • Turkcell Temsilcisi22 Ocak 2014

    Müşterimiz ile 22.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Fatura Tutarı hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi22 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön