07 Ekim 2015

Turkcell Müşteri Hizmetlerinin Kendilerine Göre Tarife Seçimi.

Data hat için müşteri hizmetleri ile bizzat kendim aradım. 15 gb limiti bitince yavaşlayan 59 kusurluk tarifeyle ilgili bilgi aldım. Hat eşimin adına olduğundan eşimde aradı aynı bilgiyi aldı ve tarifeyi 18/08/15 tarih değiştirdik. 08.10.15 son ödemeli faturamızda Turkcell bu tarifeyi 80 TL yapmış + limit de bitince 1gb 15 TL eklemişler. Eşim Turkcell aradı evet beyefendi 18/08 de 59 TL olarak değiştirmişsiniz karışıklık olmuş inceleyip size 72 saat içinde dönelim iadesi gerçekleşir denildi. Ancak bırakın 72 saati 6 gün geçti halen dönüş yapılacak hat iptalinin yapılacağını söylediğimiz halde. Turkcell için müşteri kaybı hiçte önemli değil. Tarifem 24'nde doluyor hemen 1 gün önce iptal.

Ayfer 57 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi07 Ekim 2015

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi07 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön