Turkcell Müşteri Hizmetlerinin Hizmet Edememesi!

Fatih P. |

Turkcell maçlar nerede adında bir servis sağlıyor. Bunu sağlayan firma da Odit adında bir firmaymış. Faturaya ücreti bu firma sağlıyormuş. Tabii bundan biz müşterilerin haberi yok. Asıl önemli olan konu ise bu firmanın fazla ücret yansıtması ve Turkcell'in bu konuda hiçbir şey yapmaması.

Turkcell bu firma ile iletişime geçmemi istiyor. Bana bir numara veriyorlar ama tabii ki bu numaradan Odit firmasına ulaşmam mümkün değil. Ben ulaşamıyorum, siz ulaşın dediğimde ise biz maalesef bunu yapamıyoruz diyorlar. Ama ben faturamın parasını Turkcell'e veriyorum, bu firmaya değil. Benim son ayım bu operatör ile. Bir dost.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatih P.
  21 Mayıs
  09:34

  Görüşmelerimiz şaka gibiydi resmen. Kendilerini haklı çıkarmak için 3 kez araştırma yaptılar ancak sonuç yine aynı. Faturada indirime gidemiyoruz denildi ve bu da benim için Turkcell ile son konuşmamdı...

 • 20 Mayıs
  09:26

  Müşterimiz ile 20.05.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterimize Maçlar Nerede Servisi hakkında bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 02 Mayıs
  10:18

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.