22 Mart 2013

Turkcell Müşteri Hizmetlerinin Hatası Sonucu Cihazım Kapandı!

Üç ay önce yurt dışından almış olduğum İPhone cihazımı yasal olarak kaydettirmek üzere vergisini ödedikten sonra "Güneşli Merkez Turkcell TİM" bayiisine gittim.Gerekli açıklamaları temsilciye arz ettikten sonra işlemime başlandı.Tarafımca iki-üç kez doğruluğu kontrol edilmiş tüm belgeleri temsilciye ilettim.

Yaklaşık yirmi dakika süren kayıt ve evrak gönderme işlemi esnasında temsilci eş zamanlı olarak bayan bir arkadaşıyla görüşme halindeydi.Bunun yanında temsilci yeterli bilgiye sahip olmadığı için tüm işlemleri bir başka TİM temsilcisine sorular yönelterek gerçekleştirdi.Ve akabinde dün 21.03.2013 tarihinde İMEİ kaydımın yapılamamasından dolayı cihazım kara listeye alınmış.

Özcan 58 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi24 Mart 2013

    Müşterimize Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden 23.03.2013 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterimize ımeı kaydı hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön