Turkcell Müşteri Hizmetlerine Ulaşmakta Sıkıntı Yaşıyorum!

Aybüke E. |

2 adet faturalı, bir adet faturasız hattım var. Oğlumun kullandığı hazır karta 1gb sınırsız internet paketi aldım ama buna rağmen internete bağlandığında TL'leri eksiliyor. Müşteri temsilcisine bağlanmak ayrı bir sorun. Defalarca aradım fakat hiçbir şekilde yardımcı olmadılar. Sürekli birbirlerine aktarıyorlar. Sizi şuna bağlayacağız diyorlar sonra o kişi başkasına bağlıyor.

Bu şekilde sürüp gidiyor. Her aramamda 5-6 müşteri temsilcisi ile görüşüyorum. Hepsine tekrar tekrar sorunun ne olduğunu anlatıyorum. Ancak sonuç yok. Resmen insanla dalga geçiyorlar. 3 hattımı da başka operatöre taşıyacağım. Turkcell'le değil hayata müşteri temsilcisine bile bağlanamıyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Ekim
  14:33

  Müşterimiz ile 03.10.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür.
  Müşterimize, hattında tanımlı intenet paketi hakkında bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

 • 01 Ekim
  16:40

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.