Turkcell Müşteri Hizmetlerine Derdimi Anlatamadım!

Reyhan K. |

Telefonumda hiç internet kullanmadım. Yurt dışında yaşıyorum. Haziran ayında İstanbul'a geldim 120 dakika+Facebook paketi aldım. Facebooku hiç kullanmadım. Geçen hafta müşteri hizmetlerini aradığımda konuştuğum V... bey bana dakikalarımı bitirebileceğimi, Turkcell'i tekrar arayabileceğimi ve Facebook paketini iptal edebileceğini ve internetin deneme paketini o zaman kullanabileceğimi söyledi.

Bugün aradığımda S.... hanım olmayacağını söyledi. Telefonda dakikalarca derdimi anlatmaya çalıştım ama anlatamadım bir türlü kendisine. Şimdi ben haziran ayından beri buradayım lütfen hattıma tanımlanan Facebook paketlerini iptal eder misiniz. Hiç kullanmadım kontrolünü yapabilirsiniz.

Etiketler :

Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Reyhan K.
  15 Eylül
  13:19

  sorunum çözülmedi

 • Reyhan K.
  15 Eylül
  13:17

  Merhaba,
  Bana evet bilgi verildi Deneme paketinden yararlanabileceksiniz dendi.Fakat msj attığımda hala yararlanamazsınız diye msj alıyorum..Lütfen bunu düzeltip bana ondan sonra geri dönermisiniz.

 • 11 Eylül
  15:47

  Müşterimiz ile 11.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterimize Deneme Paketi hakkında bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

 • 04 Eylül
  09:37

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.