Turkcell Müşteri Hizmetlerine Bağlanmak Mümkün Değil!

Ahmet B. |

Her ay taahhütlü kampanya ve mobil ödeme gibi işlemler dahil günümüz şartlarında iyi bir meblağ ödediğim halde kredi kartımdaki tarih tutarsızlığından dolayı faturamı ödemekte gecikme yaşıyorum. Sağ olsun bir numara olduğunu reklam eden saygı değer operatörüm hiç çekinmeden her ay hattımı kullanıma kapatıyor. Gecikmeli de olsa ödediğim halde her ay bunu yaşamaktayım!

Müşteri temsilcisine ulaşıp, taahhütümden dolayı cayma bedelini dahi kabul etmek pahasına durumu düzeltmek için uğraşıyorum. Fakat; Turkcell'de ne sesli yanıt sistemi ile (ki zaten bir işe yaramayan bir yere bağlayaman sinir sebebi sistem) müşteri temsilcisine bağlanmak ne de 532 757 22 22'den bağlanmak mümkün olmuyor!

Etiketler :

Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Eylül
  11:16

  Müşterimizi 20.09.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık.

  Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 13 Eylül
  09:18

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.