21 Ocak 2014

Turkcell Müşteri Hizmetlerinden Şikayetçiyim.

Daha önce taahhütlü Vodafone kullanıcısıydım. Evde şekilden şekile girdik sinyal alalım diye. Hat iptalini geç yapmışlar çıkan faturaları yatır, çağrı merkezi ile görüş uzun uzun işler. Sonra Avea aldık bir kez bile kullanamadan faturası geldi, hiç çekmedi desem yeridir. Aynı süreçleri onlarla da yaşadık. Eşimle Turkcell'e geçtik. Çekim gücü çok iyi, her yerde çekiyor, müşteri temsilcileri hal hatır soruyor iyi ki geçmişim dedim.. Ancak düne kadar... Aboneliğim süresince aldığım yönlendirmelerden enstantene. Ben 250 mb internet paketi alacağım' müşteri temsilcisi 500 mb daha avantajlı' ben 'peki şimdiye kadar kaç mb kullanmışım müşteri temsilcisi 40 mb'. Bu sadece bir tanesi... Hafta sonu iptal.

İsmail 43 Okunma

Cevaplar

 • İsmail22 Ocak 2014

  Az önce web sitenizin online yardım bölümünden bu konu ile ilgili dönüş yapmamanızı yazılı olarak rica ettim.

 • İsmail22 Ocak 2014

  Kardeş firma digiturk ile mantıklarınızın aynı olduğu noktaya geldik..... Eğer tarafıma arandığım benim nefes sesimin bile olduğu bir kayıt varsa (SADECE ÇAĞRI ATTIĞINIZ İÇİN SÖYLÜYORUM) hemen en üst paket tarifenize 100 yıl taahhüt vereceğim.... Bu platformdaki okuyucuları, beni, müşterilerinizi saf yerine koymayınız !!!

 • Turkcell Temsilcisi22 Ocak 2014

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 22.01.2014 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • İsmail22 Ocak 2014

  Web siteniz üzerinden aldığım online destek kayıtlarına da ulaşabilirseniz sanıyorum karşılaşabildiğimiz durumları çok daha net ifade etmiş olurum. Az önce 532' den çağrı attılar... (Arandı ulaşamadı kaydım düşülmüştür diye tahmin ediyorum)

 • Turkcell Temsilcisi22 Ocak 2014

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön