Turkcell Müşteri Hizmetleri Sorunu Çözemedi!

Seval P. |

Yaklaşık bir aydır kullanamadığım vınnın internetini müşteri hizmetlerine bildirdim ve hızımın çok düşük olduğu olduğunu inandırıcı olamayan bahanelerle bulunduğum bölgedeki yoğunluktan kaynaklandığını, gerekli incelemenin yapılıp 24 saat içinde döneceklerini söyleyip hiç dönmediler.

Halbuki ben İstanbul'un merkezindeki oturuyorum ve aynı yerde başka bir operatörden internete çok rahat giriliyor. Turkcell müşteri hizmetlerini defalarca aramama rağmen çözüm bulunamadı.

Bugün yaptığım son görüşme benle dalga geçer gibiydiler. Defalarca yaptırdığı hız testini yine yaptırmaya çalıştılar ve 25 gün beklememi söylediler. Kısacası alamadığım hizmetin parasını vermeye devam ediyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Mobil Modem Hız

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Nisan
  16:32

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.