17 Mayıs 2016

Turkcell Müşteri Hizmetleri Sorunu...

Turkcell müşteri hizmetleri hack yemiş olabilir mi? Sesli yanıt sisteminden fatura ödemek istedim. Ne yaptıysam yapıyım ''peki size başka nasıl yardımcı olabilirim diyen bir sekreter. Her işlem sonrasında bu sözü işitip tekrar kısır döngü başa döndüm. Sadece fatura ödemek için değil hiçbir işleme ulaşamadım. Her basamakta aynı söz söylenip başa dönüyor kamera şakası gibi. Acaba farkında mı değiller? Turkcell dedik altyapı iyidir dedik bu nedir? Acil çözülmeli bence ve lütfen bir müşteri temsilcisi benimle iletişime geçsin.

Kadir 117 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi20 Mayıs 2016

    Müşterimiz ile 20.05.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi17 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön