30 Ağustos 2013

Turkcell Müşteri Hizmetleri Sorun Çözemiyor!

Hattımıza yüklü fatura geldiği için aramalar ve mesajlar kapalı. O yüzden online self şifresini dokümanlara bakmak için müşteri hizmetlerine ve Turkcell bayisinden ilgi göremedik. Mağdur kaldık. Hat sahibi de şehir dışında olduğu için çok mağduruz. 534520**** numaralı tele şifreyi atmanızı isteriz. Dökümanlara baktıktan sonra zaten faturayı da ödeyeceğiz ama bugün müşteri hizmetlerinden çok ilgisizdi.

Ozan 19 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi03 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 03.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Turkcell Şifre hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön