15 Ocak 2014

Turkcell Müşteri Hizmetleri Şikayet Kaydı Oluşturmadı.

Uzun süredir Turkcell'iyim. 1 yıl öncesine kadar platiniumluydum. İnternete girerken çıkan bir reklamı kapatmaya çalışırken 1 linke tıklamamla bir servise üye ettiklerini 50 tl ücret alacaklarını söyleyen bir mesaj geldi. Derhal Turkcell'i arayarak servis üyeliğimi iptal ettirdim ve ücret ödemek istemediğimi söyledim. Müşteri hizmetleri ücretin iptal edilemeyeceğini, ilgili hizmetin numarasını verebileceğini söyledi. Bende şikayet kaydı açmak istediğimi Turkcell'in onayım olmadan sadece bir linke yanlışlıkla dokunmakla ücretlendirmeye mani olması gerektiğini söyledim. Bayanda kayıt açamayacağını, açsa bile otomatik iptal olup bana dönüş yapılmayacağını söyledi. Turkcell'e taahhütüm bitince kapattıracağım.

Recep 226 Okunma

Cevaplar

 • Recep19 Ocak 2014

  Hiçbirşey yapılmadı...

 • Recep17 Ocak 2014

  Turkcell aradı ve hiçbir değişiklik olmadı. Onlar bizim iş ortaklarımız diyor ama ücret iptaline gelince bizimle alakası yok diyor. Şikayet kaydı konusunda da hiçbir işlem yapılmadı. Her iki konuda da pazartesi günü avukat olan eşim yasal işlem başlatacak. Bu fiyata Turkcellde kalmamın tek nedeni müşteri hizmetleri ve destekleri idi. Ama gördüğüm kadarıyla artık onlarında eski kalitesi kalmamış. Diğer hatlar Turkcell seviyesine çıkacaklarına Turkcell diğerlerinin seviyesine inmiş. Bu şekilde Turkcelli olmanın bir anlamı da kalmıyor. 2. cihazımın taahhüdü bitince müşteri hizmetleri ve destekleri aynı ama fiyatları daha uygun bir firmaya geçeceğim.

 • Turkcell Temsilcisi17 Ocak 2014

  Müşterimiz ile 17.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Katma Değerli Servisler hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Recep16 Ocak 2014

  Şimdi bi defa Turkcell nasıl bir link tıklamayla faturaya 50 küsür liralık bir yansıtma yapar. Ya da yapılmasına müsaade eder. İkincisi ben arıyorum ücret iptaline yetkim yok diyor bayan, yetkili birisiyle görüşeyim diyorum kimseyle görüştürmüyor ve akabinde şikayet kaydı oluşturmak istiyorum diyorum oluşturamam diyor. Israr edince de oluştururum ama hatalı kayıt diye otomatik olarak silinir elinize bir şey geçmez diyor. Ne demek benim oluşturduğum şikayet kaydını bana bilgi vermeden iptal etmek? Eğer hatalı kayıtsa bile bir mesaj yada aramayla bana bilgi verilmesi lazım diyorum, sistem öyle diyor. Kabullenilemez bir durum...

 • Turkcell Temsilcisi16 Ocak 2014

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön