15 Haziran 2015

Turkcell Müşteri Hizmetleri Personeli Hakaret Etti!

Bugün saat 10:16'da 0532757***5 numaralı Turkcell tahsilat biriminden aradım, taksitlendirme yapılacaktı, kişinin yaptığı seçenekler bana uymadı bende dedim ki sizle anlaşamayacağız ben başka arkadaşla anlaşırım dedim bana S*****, G** oğlanı diye küfür etti. (kişinin seçeneklerinin uymamasının nedeni 10 gün önce diğer hattımı taksitlendirdim ilk aramamda bana peşinat yatırmam gerektiğini söylediler fakat, farklı bir müşteri temsilci o borcumu direkt 6 aya böldü demek istediğim Turkcell' de standart bir ödeme şekli yok, müşteri hizmetleri farklı seçeneklerde ödeme sunabiliyor, yaşadığım için ben bu kişiye seninle anlaşamayacağız dedim, açıklık getirmek amaçlı yazıldı)

Ahmet 154 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi16 Haziran 2015

    Müşterimiz ile 16.06.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimizin talebi üzerine görüşme kayıtları kontrol edilmektedir. İnceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi15 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön