Turkcell Müşteri Hizmetleri Numarasından Şahsıma Başkasına Ait Açık Hat Verildi!

Ömer Faruk Ö. |

542 648 9*** numaramı değiştirme talebinde bulundum. 539 332 7*** numarası verildi. Ancak 4 kez arandım ve K.. Ş.. isimli şahıs bana soruldu. Sonradan öğrendim ki tarafıma başkasına ait açık hat verilmiş. Turkcell'in resmi müşteri hattından tarafıma başkasına ait borçlu açık hat nasıl verildi inanmakta güçlük çekiyorum.

Kendi şahsıma ait numaram varken şimdi başkasına ait numarayı kullanıyorum ve şahsın eski borçlarından ötürü aranarak rahatsız ediliyorum. Şimdi eğer hat şahsımın üzerine geçirilmezse ve aranmaya devam edilirse uzun süredir devam eden Turkcell aboneliğimi sonlandıracağım ve bu operatörü kullanmayacağım.

Etiketler :

Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ömer Faruk Ö.
  04 Aralık
  11:28

  Müşteri hizmetlerinden şikayetimle ilgili olarak arandım hattın şahsım üzerine olduğu söylendi. Benim üzerime kayıtlı hattan neden bu hattın eski sahibi soruldu. Şahsın bu hattın ESKİ sahibi olduğu biliniyor madem ben neden aranıyorum. Neyse yinede teşekkür ediyorum en azından ilgilendiler ve tekrar aranmadım.

 • 26 Kasım
  12:57

  Müşterimiz ile 26.11.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterimize ismine kayıtlı hattı hakkında bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 20 Kasım
  15:18

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.