01 Mayıs 2013

Turkcell Müşteri Hizmetleri İlgilenmiyor!

12 Nisan tarihinden beri İstanbul'un göbeğinde olan evimde Turkcell operatörlü telefonum çekmiyor.Diğer operatörlerde hiç bir sorun yok.Konuyla ilgili 17 Nisan tarihinde e-mail attığımda yetkili; Turkcell hizmetlerinden kesintisiz yararlanmanın en büyük istekleri olduğunu belirterek bölgemde inceleme sağlanarak en kısa sürede çözüm sunulacağını iletti.Ancak hala ses yok.

Apartmanımın bulunduğu sokaktaki tüm binalarda daha üst katlarda bile durum aynı.18 gündür çok büyük zorluklar yaşadım bu sebeple.Yaşamaya da devam ediyorum.Çözüm sağlanamayacağı belirtilse en azından başka operatöre geçecek tüm sokak sakinleri ama o da yok.Başka operatörden taşıdım ben numaramı Turkcell e ama çok pişmanım.

Satiye 37 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu sinyal sıkıntısı teknik ekiplerimize iletilmiş olup, yapılacak inceleme sonrası tekrar müşterimize dönüş sağlanacaktır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön