20 Ocak 2014

Turkcell Müşteri Hizmetleri Görevlisi Telefonu Suratıma Kapattı!

Şikayette bulunduğum bir konu üzerine görüştüğüm Turkcell müşteri hizmetleri yetkilisi, ben konuşurken telefonu suratıma kapattı. Genel müdürü "en iyi strateji dürüstlük" demişti bir konuşmasında. Soruyorum Turkcell; uygulamalarında, müşterilerine karşı ne kadar dürüstsün ve ne kadar samimisin?

Müşterinin tasarrufunda olan bir konunun çözümünde eğer Turkcell zarara uğrayacaksa, kesinlikle ve kesinlikle müşteriye ipe un sermede Turkcell'in üstünde firma yok(en azından benim muhatap olduğum firmalarda).

İstemediğim halde yeni fatura dönemine beni zorla geçirerek, fazladan bir fatura ödettirecek Turkcell'i kınıyorum.

Yasin 59 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşterimiz ile 23.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Yasin23 Ocak 2014

    Bir defa arandım; olay hakkında bilgi alındı. Değerlendirmelerden sonra geri dönüş sağlanacağını söylemelerine rağmen geri dönüş olmadı.

  • Turkcell Temsilcisi20 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön