23 Temmuz 2013

Turkcell Müşteri Hizmetleri Gereksiz Prosedürler Uyguluyor!

Turkcell Gold paket kullanıcısıyım , paketimi Gold paketten Gold Plus pakete değiştirmek istiyorum ancak Turkcell müşteri hizmetleri aramama rağmen bu değişikliği yapmıyor. Ben bir üst pakete geçiyorum ona rağmen eski kontratımın iptali için 14 TL ceza bedeli ödeyecekmişim. 3 gün sonra aramamı istiyorlar.

Ben zamanımı Turkcell'e ayıramam ben aradığım zaman benim işim hallolacak. Ben 2 gün sonra yurt dışına çıkıyorum 3 gün sonrada bu değişikliği yapamayacağım. Turkcell Müşteri hizmetleri her zaman ki olduğu gibi konularla yine ilgilenmiyor. Yani çözüm için operatörümüzü mü değiştirmemiz gerekiyor ama Turkcell' in bu şikayete de yapacağı şey yine otomatik cevap vermek olacaktır.

Selçuk 55 Okunma

Cevaplar

 • Selçuk 02 Ağustos 2013

  Ben yıllık devam eden kampanyalar hakkında bilgiyi turkcell web sitesinden de alabilirim . Bunun için benim aranmama gerekçe yok . Ben magduriyetim ile ilgili aksiyon alınmasını bekliyorum . Ancak Türkcell her zamanki gibi esnek olamadığı için bahaneler üretmeye devam ediyor . Müşteri temsilcisinin bana söyledikleri ile şikayet bölümünden ulaşan arkadaşların söyledikleri kesinlikle birbirinden farklı .

 • Turkcell Temsilcisi02 Ağustos 2013

  Müşterimiz ile 02.08.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize yıllık devam eden kampanyalar hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Selçuk 30 Temmuz 2013

  Konuyla ilgilenmiyorlar . Sadece şikayeti kapatmak için standart cevaplar veriyorlar . Band kaydını dinledik dediler ama dinlemedikleri gün gibi ortada .Şu zamana kadar kullandığım markalar arasında en kötü şikayet yönetim merkezi olankurum Türkcell .

 • Selçuk 30 Temmuz 2013

  Türkcellden hayal kırıklığı verici bir cevap aldım . Band kaydı dinlenmiş ama haksız olduğuma karar vermişler . Ancak Niçin 3 gün beklemem söylendi sorusuna beni araya görevli cevap veremedi . Çünkü onun Band kaydından haberi bile yok . Bu sorunu Hakem heyeti çözecek , ancak bundan sonra her ne olursa olsun türkcell de kalmam . Aylık 100 tl üzerinde fatura ödüyorum ancak Türkcell prosedürlerini aşamıyor . Kamu kurumundan hiç bir farkı yok .

 • Turkcell Temsilcisi23 Temmuz 2013

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön