14 Kasım 2013

Turkcell Müşteri Hizmetleri Eksik İşlem Yaptı!

Dün faturalı hattımın dökümünü istedim. Müşteri hizmetlerinden S. hanımla görüştüm geçmiş dönem fatura detaylarımın mail olarak gelemeyeceğini ve bana mesajla bir kod geleceğini ve bu şekilde Turkcell online hizmetlerden görünteleyebileceğimi söyledi ama hala telefonuma mesajla herhangi bir kod gelmedi. Ben dün ulaşmam gereken fatura detaylarıma hala ulaşamadım.

Derya 49 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi19 Kasım 2013

    Müşterimizi 19.11.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi17 Kasım 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön